Klasyczny Narożnik do Salonu z funkcją spania REBECA






Opis
Narożnik Rebeca
Wygodny narożnik o łagodnych, miękko wykończonych kształtach. Wypełnienie siedziska stanowi system Lux, posiadający sprężystość progresywną i należący do najwygodniejszych zarówno dla siedzenia, jak też spania. Łatwy w rozkładaniu dzięki zastosowaniu tzw. „automatu”.
Posiada duży pojemnik na pościel. Gładkie, równe powierzchnie zachęcają do odważnego wyboru tkaniny i pomagają modelowi Riba wkomponować się w nowoczesne wnętrza. Poduchy wykonane z profilowanej pianki poliuretanowej wyróżniają ten model na tle całej kolekcji. Narożnik Riba dostępny jest w trzech konfiguracjach: zamkniętej (z podłokietnikami po obu stronach), półotwartej (bez podłokietnika na krótszym boku), oraz przedłużonej (bez podłokietnika na krótszym boku, za to z dużą pufą wydłużającą tą część narożnika w rodzaj szezlonga).
SPECYFIKACJA:
- Sprężyny faliste- Są to popularne, szeroko stosowane sprężyny posiadające horyzontalnie kształt „wężykowaty”, zaś wertykalnie wygięte są w łuk. W połączeniu z wysokiej jakości piankami dają przyjemny komfort i trwałość.
- Pianka wysokoelastyczna- Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością i dłuższą żywotnością.
- LUX system- Specjalny układ trzech warstw sprężynujących (sprężyny faliste, bonellowe oraz pianka wysokoelastyczna) wprowadzony na rynek przez firmę Meble Marzenie. Właściwa kompozycja Lux System pozwala osiągnąć znakomite efekty w komforcie siedziska i jego trwałości. Dodatkowo w przypadku użycia funkcji spania, wkład Lux System ma sprężystość porównywalną do wysoko cenionych przez klientów sprężyn „kieszeniowych”, co z kolei wpływa na jakość snu i na zdrowe plecy.
- Sprężyny typu Bonell- Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość powierzchniowa: nacisk na jedną ze sprężyn powoduje ugięcie kolejnych, powiązanych ze sobą na sztywno.
- Poduchy profilowane- Poduchy oparciowe w tym modelu zostały wycięte z bloku pianki poliuretanowej i wyprofilowane w taki sposób, aby stanowiły wygodne i stabilne podparcie dla pleców podczas siedzenia. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią poprawiać co jakiś czas kształtu poduch.
Dane techniczne
Szerokość | 255 |
Wysokość | 91 |
Głębokość | 168 |
Funkcja spania | Tak |
Powierzchnia spania | 215x141 |
Pojemnik na pościel | Tak |
Luźne poduszki | Nie |
Ruchome zagłówki | Nie |
Podłokietniki | Tak |