0
s
Twój koszyk jest pusty
s
s
Brak produktów spełniających kryterium.
Czas i koszty dostawy

 Dostawa na terenie całej Polski 0 zł na cały asortyment sklepu.

 

Dostawa krajowa

Na terenie Polski dostawą zajmuje się zewnętrza firma kurierska, która specjalizuje się w dostawie mebli do klienta. Kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia paczek. Nie ma możliwości zamówienia montażu mebli.

Czas dostawy uzależniony jest od stanów magazynowych oraz od odległości. Czas realizacji jest również zawarty w ofercie danego mebla. O szczegóły dostępności mebli i przybliżony czas realizacji zamówienia, mogą Państwo zapytać naszych konsultantów.
Standardowy czas realizacji na meble twarde, przy pełnych stanach magazynowych to od 5 do 10 dni roboczych. Meble tapicerowane w zależności od producenta od 3 do 8 tygodni, szczegółowych informacji co do czasu realizacji mebli tapicerowanych udzielą nasi konsultanci na live chacie, lub pod numerami telefonów znajdującymi się tutaj.

Dzień przed planowaną dostawą, firma kurierska kontaktuje się telefonicznie lub sms-owo pod numerem kontaktowym podanym w zamówieniu, informują o przyjeździe kuriera i podają przybliżone godziny dostawy.

Kurierzy pracują cały tydzień (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach 7-21. Godzina dostawy uzależniona jest od przebiegu trasy, odbiorów i ewentualnych zdarzeń losowych na drodze.

W związku z panującą pandemią Covid, prosimy o informację jeśli jesteście Państwo na kwarantannie. Kurier zostawi paczki pod drzwiami mieszkania lub na posesji pod domem, tak by nie mieć kontaktu z osobami, które przebywają w izolacji domowej.

Podczas odbioru prosimy o sprawdzenie stanu przesyłek! W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń paczki, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą firmą telefoniczny lub sms-owy oraz o zrobienie zdjęć uszkodzeń.

W razie pytań lub niejasności nasi konsultanci są do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 oraz w sobotę w godzinach 9-13, pod telefonem. Live chat jest czynny całą dobę, nieodczytane wiadomości przez konsultantów są automatycznie przesyłane na naszego maila, więc prosimy o podawanie adresu email, wtedy będziemy mogli odpowiedzieć na nurtujące pytania.

 

Dostawa zagraniczna

W celu ustalenia dostawy zagranicznej prosimy o kontakt mailowy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl